ww.senter.com.tr, İstanbul’un tüm noktalarına, kurumsal ve bireysel bazda hizmet veren bir bilgisayar firmasıdır. Senter.com.tr marka bağımsız tüm bilgisayar, laptop, notebook ürünlerinin donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözümleyen ve hizmeti ayağınıza getiren kurumsal bir bilgisayar teknik servis firmasıdır.

Destek verdiğimiz Asus, Dell, Acer, Lenovo, Toshiba, Hp, Samsung, MSI, Packard, Bell, Casper, Compaq, Exper, Fujitsu, Siemens, Benq, Crea, Lg, Nec, Datron, Aidata markalarının yedek parçalarını tedarik ediyor, aynı zamanda bu ürünlere destek vererek yazılımsal sorunlarını gideriyoruz. Senter.com.tr, müşterilerine sahip olduğu tecrübe ve  bilgi birikimini kullanarak; pc ve notebook Güvenlik (cctv) hizmetleri sunmakla kalmayıp aynı zamanda kurumsal şirketlerin datacenter kurulumları ile tüm terminal bilgisayarların kurulum ve yapılandırmasını yapmaktadır.

Bilgisayar teknik servis kapsamında yaptığımız hizmet siz değerli müşterilerimizin it sorunları ile alakalı tüm sorunlarını kapsamına almaktadır. Tüm bilgisayar donanım ve yazılım sorunlarını gidererek, yedek parça gereksinimi olduğu anlarda sizlere yedek parça ileterek kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır. Sorununuz ne kadar büyük ve problemli olursa olsun gece gündüz demeden biz sizin işlerinizin aksamadan ilerlemesini sağlamak için varız.

Aynı zamanda kurumsal şirketlere yönelik sunmuş olduğumuz bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile tüm şirketlerin IT & BT sorunlarına çözüm üreterek anlık olarak oluşan sorunlara çözümler üretmekteyiz.Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında tüm sistemin koruma altına alınmasını sağlamakla birlikte bilgi güvenliğinizi de sağlamış olmaktasınız.

Senter Bilgisayar eğitimli ve uzman kadrosunun kurduğu yapısal kablolama ile şirketlerin alt yapı performansları artarak güvenilir bir hal kazanıyor. Yaz kış demeden azim ve gayretle siz değerli kullanıcıların sorunlarına yetişen Senter Bilgisayar çalışanları 7/24 hizmet vererek sizlere memnuniyet taşımanın gururunu yaşamaktadır.

Son olarak yeni açtığınız şirketiniz web sayfası yaptırmak istiyorsanız ve kurumsal mail adresiniz ile şirket adı ile mail adresi almak istiyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı oluyor ve sizleri çözümsüz bırakmıyoruz. Tüm site tasarımı ve mail akışınızı karşılayacak kurumsal çözümler sayemizde hizmetinizdedir.