KURUMSAL

GÜVENE DAYALI HİZET ANLAYIŞI

Firmamız Bölgesinin en eskisi olduğundan, güvene dayalı hizmet anlayışını herkes tarafından benimsenmiştir. Zamanı, teslim süresini ve kaliteyi göz önüne alarak size hizmet etmek öncelikli amacımızdır.

HAKKIMIZDA

14 Eylül 1994  Yılında İstanbul Avcılar’da kurulan şirketimiz internet teknolojileri alanında bilgisayar teknik servis, notebook teknik servis, laptop teknik servis, ikinci el ve yeni bilgisayar ve bileşenleri parça satışı hizmetlerimizin yanında, Kamera güvenlik sistemleri alanında da profesyonel hizmet veriyoruz. Alanında bünyesinde bulunan uzman ekibi ile kurulduğu günden bu yana öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarını ve iş geliştirmelerini yapmaktadır.

Senter Bilgisayar bünyesinde; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra birçok devlet kurum ve kuruluşlarınında internet teknolojileri ve teknik servis alanlarında danışmanlığını ve yönetimini sağlamaktadır.

Senter Bilgisayar ve Tüm Büyük Markaların bayiliğini yer alan tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini büyük bir özen ve titizlikle inceleyerek hızlı ve doğru çözümler sağlayarak firmaların başarısını uzun vadede artmasını sağlamaktadır.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

İnternet teknolojileri alanında gelişen dünyadaki trendleri yakından takip ederek, doğru ve uygun adımlarla çalışmalarında inovatif ve proaktif olarak yansıtmaktadır. Bu bakış açısıyla firmamız bünyesinde bulunan tüm müşterilerimizle karşılıklı güven, kalite ve uzun vadeli müşteri ilişkileri oluşturmaktır.

26 yılı aşkın deneyim ve tecrübelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve hızlı çözümleyerek başarının ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır.